Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Разград, Абритус
75 000 €
146 687.25 лв.

(1 190 €, 2 327.44 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:58 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 350 пъти.
Площ:
63 m2
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продава се двустаен апартамент в района на магазин 'Едеа'! Жиището се намира на втория етаж и се състои от спалня, хол, кухня с трапезария, баня с тоалетна и две тераси! Дограмата е подменена с ПВЦ, подменена е входната врата, ремонтирана баня с тоалетна! Апартаментът е газифициран! ;

Поддържан вход! Нисък етаж!

Широк център! В района на магзин 'Едеа'!

Подходящ за инвестиция и отдаване под наем! Към апартамента има и избено помещение! Светъл апартамент!

Обади се СЕГА и цитирай този код 691910.
Особености
ЕПК
За контакт:
0893039064
Агенция:
АДРЕС
0893039065
АДРЕС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
address_razgrad.imot.bg
Адрес:
област Разград, гр. Разград, бул.Априлско Въстание' 2Е
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Разград, Абритус
Обява: 1b177642710273592

75 000 €
146 687.25 лв.
История на цената
(1 190 €, 2 327.44 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Разград, Абритус

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност